Reklama

Patriotyczny apel

We wtorek (18 września) uczniowie klasy piątej Szkoły Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie z wychowawcą Eweliną Kościelniak zaprosili na uroczysty apel, który miał w prostych pytaniach i odpowiedziach wytłumaczyć wszystkim uczniom, jak ważne jest by byli dumni ze swej polskości oraz z tego, że ich szkoła nosi wyjątkowe imię odważnych i nie poddających się trudnościom Polaków.

 

Dzień wcześniej delegacja szkoły uczestniczyła w Jeleniej Górze w uroczystości 80. rocznicy napaści Sowietów na Polskę, 30-lecia reaktywowania Związku Sybiraków w Jeleniej Górze oraz Dnia Sybiraka. Uczniów z Szarocina wspierali Jakub i Julia Waśko, absolwenci (obecnie uczniowie LO w Kamiennej Górze).

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama