Reklama

Akcja Pasy i Telefon - kamiennogórscy policjanci weryfikowali korzystanie z pasów bezpieczeństwa i telefonów komórkowych

Kamiennogórscy policjanci przeprowadzili akcję Pasy i Telefon. Podczas służby sprawdzali korzystanie z pasów bezpieczeństwa i telefonów komórkowych.

Funkcjonariusze przeprowadzili 48 kontroli. Okazało się, że 15 osób nie korzystało z pasów bezpieczeństwa. Policjanci przypominają, że to wyposażenie samochodu, prawidłowo stosowane, może uratować życie kierowcy i pasażerów.

Podczas akcji ujawnionych zostało trzech kierujących korzystających z telefonu niezgodnie z przepisami. Policjanci przypominają, że używanie telefonu w czasie jazdy rozprasza kierowcę.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama