Kamiennogórscy policjanci przeprowadzili akcję Pasy i Telefon. Podczas służby sprawdzali korzystanie z pasów bezpieczeństwa i telefonów komórkowych.
Funkcjonariusze przeprowadzili 48 kontroli. Okazało się, że 15 osób nie korzystało z pasów bezpieczeństwa. Policjanci przypominają, że to wyposażenie samochodu, prawidłowo stosowane, może uratować życie kierowcy i pasażerów.
Podczas akcji ujawnionych zostało trzech kierujących korzystających z telefonu niezgodnie z przepisami. Policjanci przypominają, że używanie telefonu w czasie jazdy rozprasza kierowcę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze