Dnia 29 października 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie odbyła się uroczystość pasowania na ucznia i tym samym oficjalne przyjęcie pierwszoklasistów do społeczności szkolnej.
Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały program artystyczny, na który składały się wiersze i piosenki dotyczące miłości do ojczyzny, bezpieczeństwa, obowiązków ucznia oraz radości uczenia się i poznawania świata.
Po występie uczniowie w obecności rodziców i zaproszonych gości złożyli uroczyste ślubowanie, po którym dyrektor Szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze