Reklama

Pasowanie w Szarocinie

Dnia 29 października 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Szarocinie odbyła się uroczystość pasowania na ucznia i tym samym oficjalne przyjęcie pierwszoklasistów do społeczności szkolnej.

 

Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały program artystyczny, na który składały się wiersze i piosenki dotyczące miłości do ojczyzny, bezpieczeństwa, obowiązków ucznia oraz radości uczenia się i poznawania świata.

Po występie uczniowie w obecności rodziców i zaproszonych gości złożyli uroczyste ślubowanie, po którym dyrektor Szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama