Reklama

Pasowanie pierwszaków

W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyło się dzisiaj (wtorek, 9 października) pasowanie uczniów klas pierwszych. Z dobrą nowiną do szkoły przyszedł starosta Jarosław Gęborys.

 

W tym roku naukę w ZSZiO rozpoczęło osiem klas, cztery branżowe i 4 technika. Po raz pierwszy uruchomione zostało technikum informatyczne.

Uroczystość pasowania zorganizowana została w sali sportowej szkoły. Część artystyczną zapewnili podopieczni Powiatowego Ośrodka Wsparcia. Część oficjalną rozpoczęło podpisanie porozumienia między ZSZiO a Akademią Wojsk Lądowych we Wrocławiu oraz wręczenie Marioli Jaciuk, dyrektor ZSZiO, Medalu Akademii.

Przed pasowaniem starosta Jarosław Gęborys poinformował zebranych o pozytywnej ocenie uzyskanej przez wniosek do Ministerstwa Sportu o dofinansowanie remontu sali gimnastycznej przy ZSZiO.

Reklama

Przed pasowaniem uczniów klasy mundurowej zebrani obejrzeli pokaz musztry paradnej w wykonaniu studentów akademii wojskowej.

Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali upominki. Klasa mundurowa odebrała plecaki kupione dzięki dotacji fundacji KGHM Polska Miedź.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama