Dzisiaj (wtorek, 22 października) w szkole w Ptaszkowie odbyło się pasowanie na przedszkolaka.
Do szkolnego oddziału przedszkolnego chodzi piętnaścioro dzieci w wieku 5 i 6 lat. Dzisiaj postawiono przed nimi trudne zadanie. Podczas występu przed rodzicami i dyrekcją szkoły dzieci zaprezentowały zdobytą wiedzę i umiejętności. Przedszkolaki udowodniły, że znają takie słowa jak dziękuję, przepraszam. Potrafiły zaśpiewać piosenkę w języku angielskim i recytować polskie teksty. Poradziły sobie również ze zjedzeniem cytryny.
Zarówno dzieci, jak i rodzice, złożyli ślubowanie. Dyrektor szkoły Alicja Knopik pasowała wszystkich przedszkolaków. Każde dziecko otrzymało dyplom potwierdzający przyjęcie do przedszkolnego grona. Od rodziców przedszkolaki otrzymały prezenty.
Wychowawcą przedszkolaków jest Małgorzata Rydzy, opiekunem Ewelina Grzywacz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze