Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia samochodów parkujących na skrzyżowaniu ul. Słowackiego w Kamiennej Górze. To wjazd na osiedle za byłą małą pocztą.
Jak pisze internauta, samochody w ten sposób parkują od pewnego czasu. Część stoi na skrzyżowaniu. Na wjeździe w uliczkę ustawiony jest zakaz zatrzymywania się. Dodatkowo inny kolor kostki ma sygnalizować, że w tym miejscu jest chodnik.
Kamiennogórscy policjanci proszą o zgłaszanie miejsc, w których dochodzi do łamania przepisów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każde takie zgłoszenie policjanci muszą zweryfikować. Do zgłoszenia można również dodawać zdjęcia.
https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze