Od kolejnego internauty otrzymaliśmy zdjęcie niestandardowego sposobu parkowania.
Tym razem zdjęcie wykonane zostało przy ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze. Pick-up pozostawiony został przy wąskiej drodze dojazdowej. Część pojazdu pozostała na drodze, większość stoi na zielonej skarpie. Autor zdjęcia obawia się o możliwość dojazdu w sytuacji awaryjnej karetki czy wozu straży pożarnej. Zwraca również uwagę na niszczenie zieleni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze