W świetlicy w Ptaszkowie rozegrany został II Turniej Warcabowy im. Tadeusza Hajduka. W tym roku do gry przystąpiło 35 osób.
Tadeusz Hajduk był mieszkańcem Ptaszkowa, grał m.in. w warcaby. Turniej obserwowała rodzina, która udostępniła organizatorom pamiątki po sportowcu.
Turniej wygrał Wojciech Zasada, drugie miejsce zajął Marek Rzeszutek, a trzecie Mariusz Nowak. Wśród warcabistów do 18 roku życia najlepszy był Karol Łuczak. W kategorii do 10 lat najwyższe miejsce zajął Nikodem Haramus. Najmłodszym zawodnikiem był Tymon Haramus.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze