Reklama

Memoriał im. Adama Blicharskiego - Relacja z trzeciej imprezy upamiętniającej byłego piłkarza i trenera Olimpii Kamienna Góra

Na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze odbywa się Memoriał im. Adama Blicharskiego. To trzecia impreza poświęcona pamięci byłego piłkarza i trenera Olimpii Kamienna Góra oraz zastępcy burmistrza miasta. Adam Blicharski zmarł 9 maja 2021 roku.

Od rana trwają rozgrywki skrzatów i żaków. Drużyny wystawiły kluby: Orzeł Lubawka, Górnik Wałbrzych, AP Futbol Czarny Bór oraz Kamiennogórska Akademia Piłkarska. Żaki grają systemem każdy z każdym. Każda drużyna otrzyma puchar, każdy zawodnik dyplom.

Reklama

Przed rozpoczęciem rozgrywek ze stadionu wypuszczone zostały gołębie pocztowe.

Na godzinę 17 zapowiadany jest mecz Olimpia - Przyjaciele Adama Blicharskiego.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama