Na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze odbywa się Memoriał im. Adama Blicharskiego. To trzecia impreza poświęcona pamięci byłego piłkarza i trenera Olimpii Kamienna Góra oraz zastępcy burmistrza miasta. Adam Blicharski zmarł 9 maja 2021 roku.
Od rana trwają rozgrywki skrzatów i żaków. Drużyny wystawiły kluby: Orzeł Lubawka, Górnik Wałbrzych, AP Futbol Czarny Bór oraz Kamiennogórska Akademia Piłkarska. Żaki grają systemem każdy z każdym. Każda drużyna otrzyma puchar, każdy zawodnik dyplom.
Przed rozpoczęciem rozgrywek ze stadionu wypuszczone zostały gołębie pocztowe.
Na godzinę 17 zapowiadany jest mecz Olimpia - Przyjaciele Adama Blicharskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze