Informujemy, że od 1 lutego 2021 roku Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zostanie ponownie otwarte dla zwiedzających w obowiązującym reżimie sanitarnym.
Maksymalna liczba zwiedzających w jednym czasie to 10 osób.
W muzeum obowiązuje nakaz zasłaniana nosa i ust, dezynfekcji dłoni lub noszenia rękawiczek.
Podczas zwiedzania należy zachować, zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych, dystans 2 metrów od innych osób.
Muzeum będzie czynne dla zwiedzających od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-15.30 oraz w soboty 9.40-15.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze