Od wczoraj (5 maja) Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce uruchomił na nowo Bibliotekę, zarówno w Lubawce jak i w Chełmsku Śląskim.
Obowiązywać będą szczególne zasady, w szczególności:
- godziny otwarcia: 11:00 - 17:00 z przerwą półgodzinną o 14:00
- czytelnicy będą mogli korzystać z dostępu do księgozbioru za pośrednictwem pracowników obsługi, przez specjalnie zamontowane okno
- do bibliotek wchodzimy pojedynczo
- obowiązuje dezynfekcja rąk oraz dystans społeczny w przypadku utworzenia kolejki
- obowiązuje zasłanianie ust i nosa
W dalszym ciągu zachęcamy do korzystania z księgozbiorów on-line, za pośrednictwem platformy LEGIMI.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze