Lokal 10/75 Galeria Nowy Rynek w Jeleniej Górze, sobota (06.09.2025) godz. 17:00.
Małgorzata Osiej / Thomas Harzem / Maciej Pierzchała
Zapraszamy na „Pod lodem”, odważną adaptację „Unter Eis” Falka Richtera, która wnosi nową, kobiecą perspektywę. W centrum uwagi jest główna bohaterka (Małgorzata Osiej), zmagająca się z alienacją i kryzysem tożsamości w bezlitosnym świecie kapitalizmu.
Wydarzenie osadzone w nietypowej przestrzeni centrum handlowego, oferuje unikalne doświadczenie, gdzie granice między teatrem, a rzeczywistością się zacierają. Pod reżyserią Thomasa Harzema i we współpracy z polskim zespołem, ta produkcja zaprasza do głębokiej refleksji nad współczesnymi problemami społecznymi.
Wstęp na wydarzenie i spotkanie publiczności z twórcami jest wolny.
Zapraszamy do odbioru bezpłatnych wejściówek do LOKALU 10/75 Galerii Nowy Rynek
środa (03.09.2025) godz.: 16:00 – 18:00
piątek (05.09.2025) godz.: 16:00 – 18:00
Możliwa jest także rezerwacja wejściówki poprzez wiadomość e-mail na adres [email protected] do dnia 04.09.2025
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze