03/09/2025 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
Zapraszamy na spektakl „Pod lodem” w Lokalu 10/75 Galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze. Przedstawienie opowiada o alienacji i kryzysie tożsamości w świecie kapitalizmu z kobiecej perspektywy. Sceneria centrum handlowego tworzy unikalne doświadczenie, gdzie teatr łączy się z rzeczywistością. Reżyseria Thomasa Harzema i polski zespół gwarantują głęboką refleksję nad współczesnymi problemami społecznymi. Wejściówki do odebrania w Lokalu lub rezerwacja przez e-mail do 04.09.2025. Nie przegap spotkania z twórcami 06.09.2025 o 17:00!