Reklama

Otwarta Karczma

Trwa Dzień Otwarty Domów Przysłupowych. W powiecie kamiennogórskim można odwiedzić Karczmę Sądową w Uniemyślu. Organizatorzy czekają do godziny 18.

 

W tym roku można zwiedzić karczmę, poznać jej budowę i historię odbudowy przez Klub Przyrodników. Dokumentacja zdjęciowa pozwala na ocenienie zakresu przeprowadzonych do tej pory prac.

Dzień Otwarty to prawdopodobnie jedna z ostatnich okazji do obejrzenia z bliska polichromowanych desek z XVII wieku. Oryginalnie zdobione deski są prezentowane w głównej izbie. Dzięki uzyskanej dotacji wkrótce poddane zostaną renowacji i zamontowane zostaną na suficie.

Odwiedzający Karczmę mogą również wziąć udział w warsztatach artystycznych prowadzonych przez absolwentów wrocławskiej ASP.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama