W związku z poluzowaniem obostrzeń ogłoszonych przez Ministerstwo Zdrowia Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce informuje, że stadion w Lubawce dla grup sportowych do 6 osób zostanie otwarty w dniu 11 maja 2020.
Tymczasem zachęcamy do indywidualnej aktywności fizycznej, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i przede wszystkim zdrowego rozsądku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze