W piątek do kamiennogórskich policjantów zgłosiła się para, która oszukana została przez "maklerów sprzedających kryptowaluty". Straty to ponad 40 tys. zł.
Jak zadziałali sprawcy?
Kamiennogórscy policjanci ostrzegają – bądźcie ostrożni, jeśli chodzi o wszelkie internetowe transakcje czy inwestycje. Przeczytajcie i zapamiętajcie, nie dajcie się oszustom!
O tym powinniśmy wiedzieć i pamiętać:
sierżant sztabowy Katarzyna Trzepak-Balicka
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze