Lubawka szykowana jest na jutrzejsze Święto Miasta. Przygotowania widać od początku ul. Kamiennogórskiej do rynku.
O święcie informuje podróżnych baner wywieszony nad ul. Kamiennogórską przy parku Watra.

W gablocie przed Domem Kultury rzuca się w oczy oferta pracy w Lubawce, ale plakat Święta Miasta też jest.

Tuż przed rynkiem ustawione zostały już kramy, z których korzystać mają jutro pasjonaci i rękodzielnicy.

Na rynku ustawiana jest scena, druga powstaje na łące za plebanią.

W kilku miejscach zmieniona została organizacja ruchu, głównie dotyczy to wprowadzenia zakazu parkowania m.in. na rynku, placu Jana Pawła II. Niektóre znaki są mało zrozumiałe.

Święto Lubawki rozpocznie się jutro o godzinie 11 ? więcej, kliknij tutaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze