Reklama

Ostatnie przygotowania

Lubawka szykowana jest na jutrzejsze Święto Miasta. Przygotowania widać od początku ul. Kamiennogórskiej do rynku.



O święcie informuje podróżnych baner wywieszony nad ul. Kamiennogórską przy parku Watra.



W gablocie przed Domem Kultury rzuca się w oczy oferta pracy w Lubawce, ale plakat Święta Miasta też jest.



Tuż przed rynkiem ustawione zostały już kramy, z których korzystać mają jutro pasjonaci i rękodzielnicy.



Na rynku ustawiana jest scena, druga powstaje na łące za plebanią.



W kilku miejscach zmieniona została organizacja ruchu, głównie dotyczy to wprowadzenia zakazu parkowania m.in. na rynku, placu Jana Pawła II. Niektóre znaki są mało zrozumiałe.

Reklama



Święto Lubawki rozpocznie się jutro o godzinie 11 ? więcej, kliknij tutaj.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama