Dzisiaj (niedziela, 31 stycznia) w hali ZSZiO w Kamiennej Górze rozegrany został ostatni turniej półfinałów rozgrywek wojewódzkich siatkarskiej ligi młodziczek.
KS Sudety Kamienna Góra przegrał z #VolleyWrocła II 0:2 (6:25, 19:25) i z MGLKS Sobieski Oława 0:2 (20:25, 17:25). Drużyna z Wrocławia pokonała rówieśniczki z Oławy 2:0 (25:20, 25:23).
Grupę wygrała drużyna z Wrocławia z kompletem zwycięstw. Drugie miejsce zajęła drużyna z Oławy, trzecie KS Sudety.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze