Dzisiaj (niedziela, 15 września) w kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze odbył się trzeci koncert zaplanowany w ramach tegorocznej edycji festiwalu Musique d"elite.
Gwiazdą dzisiejszego koncertu był młody, pochodzący z Ukrainy, a obecnie studiujący w Krakowie, pianista Markiian Ivashkevich. W repertuarze znalazły się utwory m.in. Fryderyka Chopina i Ludwika von Beethovena.

Przed występem głównego wykonawcy, wystąpili uczniowie kamiennogórskiego ogniska muzycznego: Julia Mrok i Maciej Lubos.
Dzisiejszy koncert był ostatnim podczas trzeciej edycji kamiennogórskiego festiwalu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze