Znany jest termin przyszłorocznej, ósmej edycji biegu Zdobywca Góry Parkowej. W 2019 roku w Kamiennej Górze ma się odbyć również ultramaraton.
VIII edycja biegu Zdobywca Góry Parkowej odbędzie się 13 kwietnia 2019 roku. Podobnie jak w tym roku start w przyszłorocznej edycji będzie bezpłatny. Główny bieg rozegrany zostanie na tradycyjnej trasie wiodącej m.in. przez podziemia Arado. Dodatkowo rozegrane zostaną zawody nordic walking oraz bieg dla przedszkolaków.
Nową propozycją dla biegaczy ma być w przyszłym roku ultramaraton. Rywalizacja ma się odbywać na trasach o długości 50 i 100 km wyznaczonych na terenie Polski i Czech. Start i meta zaplanowane są w Kamiennej Górze. Zawody mają odbyć się w sierpniu.
Za organizację obu imprez odpowiada Arkadiusz Dybiec.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze