Po dzisiejszym (niedziela, 22 kwietnia) meczu z LKS Bystrzyca Górna pracę z drużyną seniorów Orła Lubawka zakończył trener Tomasz Meuszyński.
Decyzję o zmianie trenera podjął zarząd klubu. To efekt słabych wyników drużyny. T. Meuszyński trenował lubawskich seniorów przez 1,5 roku. Wprowadził drużynę do klasy okręgowej.
Na razie nie wiadomo kto zostanie nowym trenerem. T. Meuszyński nadal pracować będzie z młodymi piłkarzami Orła w akademii.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze