Dzisiaj (sobota, 20 grudnia) na lubawskim rynku wystąpiła miejscowa Orkiestra Dęta. Muzycy przygotowali tradycyjny koncert kolęd.
Koncert organizowany jest na rynku od kilku lat, zawsze przed świętami Bożego Narodzenia lub tuż po nich. Muzyków nie zniechęca zła pogoda, dzisiaj tuż przed ich występem zaczął podać deszcz ze śniegiem.
W tym roku muzycy postarali się o nową atrakcję. Nie tylko grali kolędy. Dwie członkinie orkiestry zaśpiewały kilka utworów.
Podczas koncertu na rynku zgromadziło się kilkadziesiąt osób.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze