Dzisiaj (piątek, 9 lipca) na terenie powiatu kamiennogórskiego występowali artyści Operetki Wrocławskiej.
W ubiegłym roku artyści operetki zaprezentowali się na terenie powiatu w programie "Operetka na wynos!". W czasie pandemii, gdy nie mogli występować na swojej scenie, grali w kilku miejscach na terenie powiatu. W tym roku wrócili, tym razem prezentując "Piosenki retro", czyli przeboje lat 20-tych i 30-tych XX wieku.

Dzisiejszy cykl występów rozpoczął koncert na kamiennogórskim rynku, później artyści przenieśli się na rynek w Chełmsku Śląskim, a dzień zakończyli koncertem w ogrodach pałacu w Ciechanowicach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze