Reklama

Operetka w powiecie

Dzisiaj (piątek, 9 lipca) na terenie powiatu kamiennogórskiego występowali artyści Operetki Wrocławskiej.

W ubiegłym roku artyści operetki zaprezentowali się na terenie powiatu w programie "Operetka na wynos!". W czasie pandemii, gdy nie mogli występować na swojej scenie, grali w kilku miejscach na terenie powiatu. W tym roku wrócili, tym razem prezentując "Piosenki retro", czyli przeboje lat 20-tych i 30-tych XX wieku.

Dzisiejszy cykl występów rozpoczął koncert na kamiennogórskim rynku, później artyści przenieśli się na rynek w Chełmsku Śląskim, a dzień zakończyli koncertem w ogrodach pałacu w Ciechanowicach.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama