Reklama

Operetka na wynos

Dzisiaj (piątek, 4 września) na terenie powiatu kamiennogórskiego odbyły się trzy koncerty operetkowe zrealizowane w ramach projektu "Operetka na wynos".

 

Projekt jest odpowiedzią na ograniczenia wprowadzone w związku z epidemią koronawirusa. Cykl koncertów w różnej wielkości miejscowościach na terenie Polski zorganizowało Stowarzyszenie Operetka Wrocławska. Program dostosowany został na plenerowych prezentacji.

Dzisiaj artyści wystąpili na rynkach w Kamiennej Górze i Chełmsku Śląskim oraz w parku przy pałacu w Ciechanowicach. Zaprezentowali fragmenty operetek węgierskich, wiedeńskich i niemieckich kompozytorów.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama