Dzisiaj (piątek, 4 września) na terenie powiatu kamiennogórskiego odbyły się trzy koncerty operetkowe zrealizowane w ramach projektu "Operetka na wynos".
Projekt jest odpowiedzią na ograniczenia wprowadzone w związku z epidemią koronawirusa. Cykl koncertów w różnej wielkości miejscowościach na terenie Polski zorganizowało Stowarzyszenie Operetka Wrocławska. Program dostosowany został na plenerowych prezentacji.

Dzisiaj artyści wystąpili na rynkach w Kamiennej Górze i Chełmsku Śląskim oraz w parku przy pałacu w Ciechanowicach. Zaprezentowali fragmenty operetek węgierskich, wiedeńskich i niemieckich kompozytorów.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze