Młodzież z lubawskiej szkółki wędkarskiej Okonek uczestniczyła w II Okręgowej Olimpiadzie w Sportach Wędkarskich. Zawody odbyły się w Piechowicach.
Jakub Orłowski (kategoria U 16) był pierwszy, Michał Kulawik (kategoria U 12) zajął drugie miejsce, Nikola Klarczyńska (U 12) była trzecia, Adrian Szachniewicz (U 14) był trzeci.
Zawody rozegrane zostały 23 kwietnia (niedziela).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze