Wprowadzone zostało ograniczenie w funkcjonowaniu centrów handlowych, restauracji, itp.
Bez zmian mają funkcjonować sklepy poza centrami handlowymi. W centrach czynne mają być sklepy spożywcze, apteki, drogerie, pralnie.
Restauracje, kawiarnie i bary mogą realizować tylko zamówienia na wynos i z dowozem. Posiłków nie można spożywać na miejscu, w lokalu.
Zamknięte zostały siłownie, baseny, kluby taneczne, kluby fitness, muzea, biblioteki, kina.
Wprowadzony został zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób o charakterze publicznym, państwowym i religijnym. Dotyczy to zarówno spotkań w budynkach, jak i na świeżym powietrzu.
{jcomments on}
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze