W środę (13 marca) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze będzie można otrzymać bezpłatne Ogólnopolskie Karty Seniora.
Miasto Kamienna Góra ma 500 kart. Przeznaczone są dla mieszkańców miasta, którzy ukończyli 60 lat.
Karty uprawniają do korzystania ze zniżek w wielu punktach w całej Polsce m.in.: sanatoriach, uzdrowiskach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach kultury.
Podczas spotkania w Centrum Kultury odbędzie się również szkolenie z pierwszej pomocy oraz rozmowy z policjantami i strażakami.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze