Mieszkańcy ul. Cichej w Kamiennej Górze wezwali dzisiaj po południu straż pożarną. Zaniepokoił ich stan ognisk w miejscu prowadzonej wycinki drzew.
Mieszkańców zaniepokoił dym wydobywający się z lasu, jak sprawdzili pochodził z niedogaszonych ognisk prawdopodobnie pozostawionych przez ekipę wycinającą drzewa. Strażacy dogaszali ogień przez ponad półgodziny. Zabezpieczone miejsce zdarzenia przekazali osobie odpowiedzialnej za prowadzone prace.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze