Reklama

Odzyskany mercedes - wideo

Wartego ponad 50 tys. zł mercedesa odzyskali policjanci z Jawora i Kamiennej Góry. Dwóch zatrzymanych mężczyzn usłyszało w tej sprawie zarzuty.

 

Osobowy mercedes skradziony został 14 września na terenie powiatu jaworskiego. Policjanci z tamtejszej jednostki oraz "kryminalni" z Kamiennej Góry ustalili prawdopodobne miejsce przechowywania pojazdu. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Mercedes stał w garażu w jednej z miejscowości na terenie gminy Lubawka. Podczas akcji policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn znajdujących się na terenie posesji. Mieszkańcy Legnicy (40 lat) i Jawora (36) usłyszeli w tej sprawie zarzuty. Sąd zastosował wobec nich trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Reklama

Policjanci odzyskali mercedesa trzy dni po kradzieży.

 

fot. policja 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama