W nocy z soboty na niedzielę funkcjonariusze Komisariatu Policji w Lubawce zostali zadysponowani do zdarzenia dotyczącego kradzieży telewizora. Wartość tego mienia to około 2000 złotych. Nieznany sprawca miał wykorzystać fakt niezamkniętego mieszkania i wynieść telewizor pozostając niezauważony.
Policjanci niezwłocznie podjęli działania aby ustalić sprawcę tego przestępstwa. Wykorzystali swoją znajomość rejonu służbowego oraz nabyte umiejętności by zawęzić obszar, w którym mógł poruszać się winowajca. Ustalili miejsce zamieszkania podejrzewanego.
W mieszkaniu policjanci ujawnili skradzione mienie, które zostało zabezpieczone. 21-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Twierdził, że telewizor kupił... w nocy pod kościołem od nieznajomego.
Teraz za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze
tel. 600 228 846
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze