Pogoń Świerzawa wycofała się z rozgrywek Pucharu Polski. W tej sytuacji zaplanowany na jutro (środa, 11 września) mecz tej drużyny z Olimpią Kamienna Góra nie odbędzie się.
Jutro piłkarze Olimpii Kamienna Góra mieli podejmować Pogoń Świerzawa w ramach rozgrywek II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego. W związku z rezygnacją gości z udziału w rozgrywkach mecz został odwołany.
Bez zmian pozostaje mecz Orła. Lubawska drużyna zagra wyjazdowe spotkanie z Orłem Wojcieszów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze