Dzisiaj (sobota, 27 lipca) wierni w Chełmsku Śląskim uczestniczyli w odpuście na górze św. Anny.
Przed wyruszenie procesji na rynku w Chełmsku Śląskim odbyło się poświęcenie samochodów. Uroczystość związana jest ze świętem św Krzysztofa, patrona kierowców. Przed poświęceniem ksiądz przypomniał kierowcom, że to od nich zależy bezpieczeństwo na drogach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze