Policjanci z Wydziału Kryminalnego kamiennogórskiej policji zatrzymali 22-letniego mieszkańca Kamiennej Góry podejrzewanego o udział w przestępczości narkotykowej.
W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli marihuanę i metamfetaminę. Mężczyzna usłyszał również zarzut handlu środkami odurzającymi. Sąd na wniosek prokuratury postanowił zastosować wobec mężczyzny dozór policyjny jako środek zapobiegawczy. O ewentualnej karze zadecyduje sąd.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze