Jak już informowaliśmy strażacy z Marciszowa mają w tym roku otrzymać nowy wóz bojowy. Dzisiaj (środa, 7 maja) marszałek przekazał gminom symboliczne czeki potwierdzające otrzymanie dotacji.
Sejmik województwa dolnośląskiego rozdzielił pomiędzy gminy 1,5 mln zł. Dotacje trafią do 22 gmin, w tym 19 kupi samochody pożarnicze, a 3 sprzęt przeciwpożarowy. Wśród gmin jest Marciszów, który otrzymał 100 tys. zł dofinansowania do zakupu średniego wozu z napędem na cztery koła.
Więcej o planowanym zakupie: Zbierają na wóz
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze