W tym roku strażacy ochotnicy z Marciszowa powinni otrzymać nowy wóz bojowy. Gmina planuje zakup dzięki pieniądzom z własnego budżetu i z dotacji.
Do jednostki w Marciszowie trafić ma średni wóz z napędem na cztery koła. W budżecie gminy na ten cel zarezerwowano 300 tys. zł. Dodatkowych pieniędzy gmina szuka na zewnątrz. Sejmik województwa dolnośląskiego już podjął decyzję o przekazaniu 100 tys. zł. Dodatkowe pieniądze pochodzić mają również z Funduszu Ochrony Środowiska i funduszy strażackich. W sumie spoza budżetu gminy pochodzić ma 320 tys. zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze