Dzisiaj (sobota, 15 maja) na rynku w Kamiennej Górze odbywa się zbiórka elektrośmieci.
Od godziny 10 do 14 oddać można sprzęt rtv, agd, komputery, sprzęt na prąd lub baterie. W zamian za oddane urządzenia organizatorzy przekazują sadzonki kwiatów.
Od osób, które wcześniej zgłosiły taką potrzebę, sprzęt odbierany jest z domów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze