Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu zaprasza na sobotnią akcję poboru krwi.
Akcja odbywać się będzie w godzinach 8:00-12:00
RCKiK ul. Bolesława Chrobrego 31, Wałbrzych
Przypominamy profil Krwiodawcy:
W ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi zaleca się wypić ok. 2 litrów płynów
Prócz czekolad za oddanie krwi Honorowemu Dawcy Krwi nadal przysługują pełnopłatne dwa dni wolne od pracy lub szkoły.
materiał przygotowany wspólnie z NZOZ Rodzina, Kościuszki 6, Kamienna Góra oraz RCKiK Wałbrzych
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze