Reklama

Od 12 maja 2020 r. (wtorek) Urząd Miasta Lubawka wznawia bezpośrednią obsługę interesantów z ograniczeniami

Od 12 maja 2020 r. (wtorek) Urząd Miasta Lubawka wznawia bezpośrednią obsługę interesantów, jednakże z ograniczeniami. Dla Klientów, którzy nie mogą załatwić spraw urzędowych telefonicznie lub mailowo udostępnione zostaną stanowiska Obsługi Klienta w holu tut. urzędu.

 

Urząd Miasta Lubawka będzie czynny w godzinach:
8.00 - 15.00 (od poniedziałku do czwartku)
8.00 - 13.00 (w piątki)

Od Klientów bezwzględnie będą egzekwowane wymagania Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie:
? posiadania masek, 
? rękawic ochronnych
? zachowania 2 m odległości

W pomieszczeniu holu będzie mogło przebywać maksymalnie 6 interesantów.

Apelujemy o zachowanie zasad bezpieczeństwa przy załatwianiu spraw urzędowych i w dalszym ciągu zachęcamy do pozostania w domach i korzystania z kontaktu z Urzędem Miasta Lubawka za pośrednictwem telefonicznym lub elektronicznym na adres e-mail: [email protected]

Reklama

Nadal pozostawiamy skrzynkę na korespondencję, która jest umieszczona na zewnątrz budynku urzędu.

Informujemy, iż pomieszczenie holu zostało w dniu dzisiejszym gruntownie zdezynfekowane.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama