Zakończyliśmy tegoroczną edycję oceny radnych samorządów z terenu powiatu kamiennogórskiego. Poniżej prezentujemy wyniki.
W celu udzielenia pozytywnej oceny radnemu wystarczyło wysłać sms-a. Wygrali samorządowcy, którzy otrzymali najwięcej głosów.
W poszczególnych samorządach najwyższe oceny otrzymali:
Wiesław Sobiechowski - rada miasta Kamienna Góra
Michał Ołdak - rada gminy Lubawka
Przemysław Sondej - rada gminy Kamienna Góra
Jan Koszyk - rada gminy Marciszów
Andrzej Przybytek - rada powiatu kamiennogórskiego.





Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze