Listopad to miesiąc pamięci o naszych bliskich i dalekich zmarłych. 1 listopada Burmistrz Ewa Kocemba na Cmentarzu Komunalnym w Lubawce wspólnie z harcerzami zachęcała do uczczenia pamięci o zmarłych, których groby nie są odwiedzane.
Zapalmy znicz na takiej opuszczonej i zapomnianej mogile, pomódlmy się w intencji tych osób. To tak przecież niewiele...

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze