Podczas dzisiejszej (środa, 29 stycznia) sesji rady miasta Kamienna Góra radny Andrzej Grzyb przedstawił wyniki kontroli przeprowadzonej przez komisję rewizyjną w Spółce Mieszkaniowej.
Radnych interesowały remonty przeprowadzone w latach 2017, 2018 i w pierwszej połowie 2019 roku. Sprawdzali również poziom zadłużenia miasta w stosunku do wspólnot mieszkaniowych.
Okazało się, że na koniec października miasto Kamienna Góra zalega wspólnotom ponad 2,4 mln zł i kwota ta rośnie.
Skarbik Iwona Pazgan uzupełniła informacje przekazane przez radnych. Przypomniała, że zaległości czynszowe mieszkańców w stosunku do miasta to blisko 3 mln zł i również rosną.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze