Reklama

Obustronne zadłużenie

Podczas dzisiejszej (środa, 29 stycznia) sesji rady miasta Kamienna Góra radny Andrzej Grzyb przedstawił wyniki kontroli przeprowadzonej przez komisję rewizyjną w Spółce Mieszkaniowej.

 

Radnych interesowały remonty przeprowadzone w latach 2017, 2018 i w pierwszej połowie 2019 roku. Sprawdzali również poziom zadłużenia miasta w stosunku do wspólnot mieszkaniowych.

Okazało się, że na koniec października miasto Kamienna Góra zalega wspólnotom ponad 2,4 mln zł i kwota ta rośnie.

Skarbik Iwona Pazgan uzupełniła informacje przekazane przez radnych. Przypomniała, że zaległości czynszowe mieszkańców w stosunku do miasta to blisko 3 mln zł i również rosną.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama