Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 osoby pracujące zagranicą po przekroczeniu granicy będą musieli odbyć 14 dniową kwarantannę.
Zmiana wchodzi w życie od 27 marca 2020. Do tej pory osoby wracające z pracy np. w Czechach były zwolnione z konieczności odbywania kwarantanny.
Zmiana nie dotyczy kierowców ciężarówek i autobusów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze