IMGW oddział we Wrocławiu wydał ostrzeżenie dla całego województwa. Przewiduje się wystąpienie oblodzenia w nocy.
Ważność: od 2015-04-04 01:00:00 do 2015-04-04 08:00:00
Przebieg: Po popołudniowych i wieczornych opadach deszczu i deszczu ze śniegiem oraz topnieniem pokrywy śnieżnej, prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C, przy gruncie około -3°C. Na terenie Przedgórza Sudeckiego temperatura minimalna od -4°C do -2°C, przy gruncie około -5°C.
Prawdopodobieństwo: 85%
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze