Reklama

Oaza spokoju

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza w sobotę (19 sierpnia) do wspólnego tworzenia oazy spokoju.

- Oaza Spokoju będzie relaksującą, inspirującą i bezpieczną przestrzenią dla osób odwiedzających bibliotekę. Będzie to miejsce przytulne, intymne, odizolowane od pozostałej części biblioteki, w którym mieszkańcy będą mogli poczuć się swobodnie, odprężyć, ukoić swoje myśli, popracować czy też porozmawiać. - informują organizatorzy. - Ma być to również punkt spotkań mieszkańców z różnymi artystami, działaczami lokalnymi i inspirującymi osobami. - dodają.

Na jednym regale zostanie wygospodarowane miejsce na azyl dla roślin, w którym mieszkańcy będą mogli oddawać lub wymieniać się sadzonkami kwiatów domowych.

Reklama

Spotkanie zaplanowane jest na sobotę (19 sierpnia) o godzinie 11:00.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama