Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza w sobotę (19 sierpnia) do wspólnego tworzenia oazy spokoju.
- Oaza Spokoju będzie relaksującą, inspirującą i bezpieczną przestrzenią dla osób odwiedzających bibliotekę. Będzie to miejsce przytulne, intymne, odizolowane od pozostałej części biblioteki, w którym mieszkańcy będą mogli poczuć się swobodnie, odprężyć, ukoić swoje myśli, popracować czy też porozmawiać. - informują organizatorzy. - Ma być to również punkt spotkań mieszkańców z różnymi artystami, działaczami lokalnymi i inspirującymi osobami. - dodają.
Na jednym regale zostanie wygospodarowane miejsce na azyl dla roślin, w którym mieszkańcy będą mogli oddawać lub wymieniać się sadzonkami kwiatów domowych.
Spotkanie zaplanowane jest na sobotę (19 sierpnia) o godzinie 11:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze