Reklama

Oaza spokoju

Aleksandra Szywalska-Kozielec wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną zaprosiła nie tylko dzieci na zajęcia poświęcone ekologii.

Spotkanie rozpoczęło się od wyjaśnienia pojęcie zero waste, czyli wykorzystania w codziennym życiu przedmiotów z zerowym wpływem na środowisko. Dzieci zachęcane były do używania toreb i pojemników wielorazowych zamiast opakowań jednorazowych.
W ramach warsztatów uczestnicy przygotowali pilling kawowy.

Druga część spotkania dotyczyła roślin. Uczestnicy przesadzali i sadzili swoje rośliny lub te udostępnione przez organizatorów. W bibliotece zaaranżowany został cichy kącik - oaza spokoju.

Chętni mogli również wymienić się przyniesionymi roślinami.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama