W świetlicy w Marciszowie odbędzie się spotkanie "O wilkach w naszych lasach".
Podczas spotkania będzie możliwość poznania życia wilków oraz obalenia mitów na ich temat. Mają paść również odpowiedzi na pytania o zachowanie w przypadku spotkania z wilkiem, o to czy wilk jest niebezpieczny, jak zabezpieczyć swoje zwierzęta przed wilkami i kiedy przysługuje odszkodowanie.
Spotkanie odbędzie się 12 lipca, początek o godzinie 17:00

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze