W auli Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze prezentowane były jasełka. Przedstawienie przypominające historię narodzin Jezusa przygotował szkolny zespół katechetyczny.
Od rano kolejne przedstawienia oglądali uczniowie szkoły, którzy chodzą na lekcje religii. Przygotowane zostało również przedstawieni, które obejrzał starosta Jarosław Gęborys, wicestarosta Małgorzata Krzyszkowska, dyrektor szkoły Mariola Jaciuk oraz część pracowników.
Jasełka były również okazją do złożenia świątecznych i noworocznych życzeń.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze