Dzisiaj (piątek, 20 grudnia) w Domu Kultury w Lubawce wystąpiły dzieci z Ogniska Muzycznego w Kamiennej Górze.
Grupa młodych skrzypków pod kierunkiem Kazimiery Ciosmak wykonała dla lubawskiej publiczności świąteczne utwory.
Koncert był jedną z propozycji MGOK na przedświąteczne dni. Na jutro, na godzinę 8:00 zaplanowano rozświetlenie choinki w parku przy ul. Kombatantów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze