W środę (18 września) w DOmu Kultury w Lubawce (ul. Kamiennogóska 19) odbędą się konsultacje społeczne związane z budową drogi S3 na odcinku z Kamiennej Góry do Lubawki.
Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00.
W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele GDDKiA we Wrocławiu, wykonawcy i projektanta oraz inżyniera kontraktu. Jednym z tematów spotkania będzie prezentacja powiązań S3 z istniejącą siecią dróg.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze