Reklama

O puchar burmistrza

W ramach święta Lubawki rozegrany został turniej deblowy tenisa ziemnego.

Aktualizacja 25.09.2022.

Turniej wygrała duet Piotr Pożarski, Piotr Ząbek (ATRI Wałbrzych). Drugie miejsce zajęli Piotr Lorencik, Michał Lorencik (LTT Lubawka), trzecie Zbigniew Obrzud i Tadeusz Król (Towarzystwo tenisowe Kamienna Góra).

W meczach półfinałowych para Piotr Pożarski, Piotr Ząbek (ATRI Wałbrzych) pokonała 6:3 duet Andrzej Sojko, Grzegorz Wojciechowski (Kamienna Góra / Wałbrzych). Piotr Lorencik, Michał Lorencik (LTT Lubawka) pokonali 6:5 Zbigniewa Obrzuda i Tadeusza Króla (Towarzystwo tenisowe Kamienna Góra).

Reklama

W finale P. Lorencik. M. Lorencik przegrali 3:6 z P. Pożarskim, P Ząbkiem. W meczu o trzeci miejsce Z. Obrzud, T Król wygrali 6:5 z A. Sojko, G. Wojciechowski.


fot. użyczone

Oryginana informacja
Do rywalizacji przystąpiło 12 par. Z Czech przyjechały 4 duety, z Kamiennej Góry 3, Wałbrzycha 1, Warszawy 1. Gospodarze wystawili 3 pary.

Tenisiści rywalizowali o puchar burmistrza.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama